Medewerkers

 

Kassa & Kaartverkoop
Jose Thoen info@rijswijkseschouwburg.nl
070-3360336
Joost Meewezen
 
info@rijswijkseschouwburg.nl
070-3360336
Anqelique Marquard
 
info@rijswijkseschouwburg.nl
070-3360336
Marketing & Publiciteit
Pamela Rijnenberg
 
pamela@rijswijkseschouwburg.nl
070-3948535
Nathalie Kouwenhoven

nathalie@rijswijkseschouwburg.nl
070-3949833

Verhuringen & Horeca
John Koster
Hoofd Theaterhoreca & Verhuur 
john@rijswijkseschouwburg.nl
070-3360304
Casper van den Broek
1e medewerker Theaterhoreca
casper@rijswijkseschouwburg.nl
070-3360304
Officemanager / Directieassistente
Amber van Driel
 
amber@rijswijkseschouwburg.nl
070-3934123
Techniek

Ronald de Blécourt
Hoofd Theatertechniek

ronald@rijswijkseschouwburg.nl
070-3948050
Pépin Muilenburg
Assistent Hoofdtheatertechniek 
pepin@rijswijkseschouwburg.nl
070-3948050
Henk Pouw & 
Jorg de Haan
techniek@rijswijkseschouwburg.nl
070-3948050
Hoofd Bedrijfsvoering
André Kort
 
andre@rijswijkseschouwburg.nl
070-3945872
Directeur
Marc Schultheis
Contact via directieassistente
amber@rijswijkseschouwburg.nl
070-3934123

 

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.