Medewerkers

 

Kassa & Kaartverkoop
Jose Thoen info@rijswijkseschouwburg.nl
070-3360336
Joost Meewezen
 
info@rijswijkseschouwburg.nl
070-3360336
Anqelique Marquard
 
info@rijswijkseschouwburg.nl
070-3360336
Marketing & Publiciteit
Pamela Rijnenberg
 
pamela@rijswijkseschouwburg.nl
070-3948535
Nathalie Kouwenhoven

nathalie@rijswijkseschouwburg.nl
070-3949833

Hospitality, Sales & Events
John Koster
Hoofd Hospitality, Sales & Events
john@rijswijkseschouwburg.nl
070-3360304
Casper van den Broek
Assitent Hospitality, Sales & Events
casper@rijswijkseschouwburg.nl
070-3360304
Programmering & Projectmanagement 
Lydia Huisman
 
lydia@rijswijkseschouwburg.nl
070-3934123
Techniek

Ronald de Blécourt
Hoofd Theatertechniek

ronald@rijswijkseschouwburg.nl
070-3948050
Pépin Muilenburg
Assistent Hoofdtheatertechniek 
pepin@rijswijkseschouwburg.nl
070-3948050
Henk Pouw & 
Jorg de Haan
techniek@rijswijkseschouwburg.nl
070-3948050
Manager Financiën & Operatie
Renée van Ingen
 
renee@rijswijkseschouwburg.nl
070-3945872
Directeur
Marc Schultheis
Contact via managementassistente
lydia@rijswijkseschouwburg.nl
070-3934123

 

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.